اخبار

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان:وزارت جوانان از فعالیت‌های هدفمند سمن‌ها حمایت می‌کند

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان:وزارت جوانان از فعالیت‌های هدفمند سمن‌ها حمایت می‌کند
معاون امور فرهنگی و تربیتی وزیر ورزش و جوانان در نشست هم اندیشی تشکل‌های فعال فرهنگی استان قم شرکت کرد.
 

به گزارش سرویس « جوانان» ایسنا، سید باقر پیشنمازی معاون امور فرهنگی و تربیتی وزیر ورزش و جوانان طی برنامه بازدید از استان قم در نشست هم اندیشی با دبیران سمنهای فعال فرهنگی استان قم شرکت کرد.

در این جلسه که با حضور بیش از60 تشکل فرهنگی استان قم در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد در ابتدای جلسه تعدادی از دبیران سمن‌ها گزارش عملکرد خود در زمینه فعالیت‌های فرهنگی را ارائه کردند.

علیرضا امیدواریان دبیر تشکل بانوی آسمانی در بخشی از صحبت‌های خود گزارشی را از برنامه جشن هلهله فرشته که به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س) برگزار شد، ارائه کرد و بیان داشت: تشکل بانوی آسمانی جهارمین دوره همایش بزرگ هلهله فرشته‌ها را در سالجاری برگزار کرد که در جشن امسال به همت خیرین 18 فقره جهیزیه کامل برای 18 زوج جوان تهیه شده بود که به این عزیزان اعطاء شد.

عسگری دبیر تشکل آرمان سپید نیز با اشاره به فعالیت‌های این تشکل در زمینه مسائل فرهنگی از برگزاری اولین نمایشگاه عرضه تولیدات جوانان دراستان قم گزارش داد و یاد آور شد: این نمایشگاه با مشارکت معاونت جوانان اداره کل در سال‌جاری برگزارشد که بحمدالله مورد استقبال جوانان و مسئولین قرار گرفت و در نظر است که دومین دوره آن در سال آینده برگزار گردد.

میثم تاری دبیر انجمن فردوسیان جوان هم به ارائه گزارش عملکرد سمن خود پرداخت و بیان کرد: این تشکل با بهره گیری از توان جوانان تعدادی نرم افزار مورد نیاز جوانان را در موضوعات مختلف تولید و منتشر نموده که تا حدی نیاز جوانان را در بخش مسائل فرهنگی جوانان بصورت نرم افزارهای چند رسانه‌ای تامین کرده و برنامه ریزی جهت تولید نرم افزارهای جدید در حال انجام می‌باشد.

منبع: سمن آنلاین http://www.samanonline.ir

۱۴ دی ۱۳۹۱ ۲۳:۳۸
سمن آنلاین: http://www.samanonline.ir |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید