اخبار

انجمن بیان ایران؛ برترین غرفه نمایشگاه جامع سبک زندگی ایرانی-اسلامی

انجمن بیان ایران؛ برترین غرفه نمایشگاه جامع سبک زندگی ایرانی-اسلامی
مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه جامع سبک زندگی ایرانی-اسلامی، انجمن بیان ایران به عنوان غرفه برتر معرفی و تقدیر شد.
به گزارش باشگاه سمن، نخستین نمایشگاه جامع سبک زندگی اسلامی که در فرهنگسرای خاوران برپا شده بود، بعد از ۱۰ روز فعالیت عصر روز گذشته ۶ اسفندماه با معرفی غرفه های برتر به کار خود پایان داد.
در مراسم اختتامیه این نمایشگاه که با حضور اعضای شهرداری منطقه ۱۵، مدیر فرهنگسرای خاوران و جمعی از شرکت کنندگان در نمایشگاه برگزار شد، ابتدا «سید علی‌رضا مژگانی پور» مدیریت فرهنگسرا به ایراد سخن پرداخت و گزارشی از چگونگی برگزاری نمایشگاه ارائه داد.
«محمد میثمی»؛ دبیر اجرایی نمایشگاه نیز در سخنان کوتاهی، روند برگزاری نمایشگاه و استقبال مخاطبان را بسیار خوب ارزیابی کرد و آمادگی فرهنگسرای خاوران را جهت برگزاری هر گونه برنامه اجرایی پیرامون موضوع سبک زندگی اعلام کرد.
در ادامه مراسم غرفه های برتر شرکت کننده در نمایشگاه معرفی شدند که در میان ۱۶۰ غرفه حاضر در نمایشگاه، پایگاه اینترنتی«سبک زندگی اسلامی» وابسته به انجمن بیان ایران به عنوان غرفه برتر شناخته شد و با اهداء لوح تقدیر ویژه نمایشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۶۰ غرفه در بخش‌های مختلف خانواده و ازدواج، مسکن، الگوی کسب و کار، تفریحات و آشپزی برگزار شد.

منبع: http://www.samanclub.com

۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۳:۴۵
http://www.samanclub.com |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید