اخبار

بهزیستی خانه اجتماعی همه ایرانیان است

بهزیستی خانه اجتماعی همه ایرانیان است
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتاحیه نخستین همایش ملی نقش مشارکت اجتماعی روانشناسان و مشاوران در ارتقاء سلامت روان جامعه گفت: بهزیستی خانه امید آسیب دیدگان و خانه اجتماعی برای همه ایرانیان است.

بهزیستی خانه اجتماعی همه ایرانیان است

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتاحیه نخستین همایش ملی نقش مشارکت اجتماعی روانشناسان و مشاوران در ارتقاء سلامت روان جامعه گفت: بهزیستی خانه امید آسیب دیدگان و خانه اجتماعی برای همه ایرانیان است

      به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی  ربیعی افزود:  ما در بهزیستی کار می کنیم  و باید سعی کنیم هیچ آسیب دیده ای بیرون از چتر حمایتی نمانده باشد.
      وی تصریح کرد : روانشناسان وجدان آگاه جامعه و به مثابه نگهبانان لایه های پنهان جامعه و مشاوران غم ها و شادی های مردم هستند که توجه به این مسئله موضوعی گمشده در سیاست های ماست.
      وی با اشاره به اینکه مشاوران و روانشناسان وجدان بیدار روان جمعی جامعه هستند ؛ گفت : برای پرورش جامعه به مشاوران نیاز داریم چرا که دولت مسئولیت روانی و عاطفی زندگی جمعی را برعهده دارد و این وظیفه دولت در سایه دستاورد علمی شما محقق می شود.
      وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان ساخت : روحیه تعاون و دلسوزی در شهرهای بزرگ رو به کاهش است چراکه در جامعه فردگرایی تبدیل به یک معضل شده است. اگر بخواهیم خوب زندگی کنیم باید نگاهمان را تغییر دهیم.
      وی اظهار داشت : بهزیستی دارایی هر ایرانی است، بهزیستی خانه شماست و باید در وجب به وجب آن سهم داشته باشید.
      وی افزود : آسیب دیدگی اجتماعی بخش اجتناب ناپذیر از جامعه ماست و درخواستم از این جمع این است که بهزیستی را مثل یک سازمان مردم نهاد ببینید.

http://www.shamdani.com/find.php?item=1.83.3019.fa

۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۴:۳۸
http://www.shamdani.com |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید