اخبار

نقش سازمان های مردمی در تحقق سبک زندگی ایرانی- اسلامی

نقش سازمان های مردمی در تحقق سبک زندگی ایرانی- اسلامی
نقش سازمان های مردمی در تحقق سبک زندگی ایرانی- اسلامی سیزدهمین نشست کمیسیون تدوین برنامه جامع سبک زندگی اسلامی ایرانی با تاکید بر مردمی بودن سبک زندگی و ایجاد راهکارهای موثر برای حضور همه مردم در تحقق آن برگزار شد.
نقش سازمان های مردمی در تحقق سبک زندگی ایرانی- اسلامی 

سیزدهمین نشست کمیسیون تدوین برنامه جامع سبک زندگی اسلامی ایرانی با تاکید بر مردمی بودن سبک زندگی و ایجاد راهکارهای موثر برای حضور همه مردم در تحقق آن برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبری «سمن» به نقل از «تسنیم» سیزدهمین نشست کمیسیون تدوین برنامه جامع سبک زندگی اسلامی ایرانی صبح امروز با حضور دبیر این کمیسیون و دبیران دیگر کمیسیون‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و پژوهشگران و صاحب‌نظران در محل این دبیرخانه برگزار شد.

در این نشست «رحمتی» دبیر کمیسیون تدوین برنامه جامع سبک زندگی اسلامی ایرانی با تاکید بر وجود اقشار مختلف در کشور و لحاظ کردن آن‌ها در سند تدوین شده گفت: باید بتوانیم سندی برای همه اقشار جامعه از سیاستمداران و استادان و معلمان گرفته تا کاسبان مدیران و پزشکان  تدوین کنیم تا انتظارات جمهوری اسلامی در هر صنف و قشری برآورده شود.

وی با اشاره به اهداف این سند بر لزوم تقسیم کار برای جاری کردن برنامه های سند در زندگی مردم تاکید کرد: هیئت‌ها و تشکل‌های مردمی و گروهی در این تقسیم کار نقش ویژه‌ای دارند و اتفاقا کار اصلی را این گروه‌ها و نهادهای مردمی باید انجام دهند و ما صرفا باید پشتیبان آن‌ها باشیم.

«حجت‌الاسلام موسوی» هم از دیگر حاضران نشست بود که در سخنانی بر مردمی بودن سبک زندگی تاکید کرد و گفت: جهت جلوگیری از بروز مشکل در تخقق اجرای هدفمند سبک زندگی، لازم است ستادی زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری ستادی تشکیل شود که اجرای هدفمند تحقق سبک زندگی را در نهادها و هیئت‌های مذهبی ساماندهی و پیگری کند.

۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۴:۴۱
http://www.samanclub.com |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید